Офіційний сайт Костянтина Немічева

Костянтин Немічев: Перезавантаження влади – це справа для всіх нас!

Костянтин Немічев, Національний Корпус

Новообраний президент Володимир Зеленський одним з перших своїх указів розпустив Верховну Раду. Отже, стартував процес дочасних виборів народних депутатів України.

Так, країні потрібне перезавантаження влади. Чому?

По-перше, з часів Революції Гідності та початку війни на Сході влада, яка прийшла з великим кредитом довіри, майже зруйнувала надію на покращення в країні. Всі схеми розкрадання збереглися, вдосконалилися та оновилися. З’явилися нові види корупціонерів: корупціонери-патріоти, корупціонери-активісти, навіть корупціонери-антикорупціонери.

По-друге, особовий склад депутатського корпусу,  уряду та армії чиновників залишився  такий самий, як й за часів «януковичів». Тобто, всі рішення, які впливають на життя людей, приймалися людьми старої формації, для яких відповідальність за народ та країну – порожній звук.

По-третє, всі фундаментальні зміни та реформи були провалені: від адміністративної реформи до виборчої. Україна ні на крок не наблизилася до європейських стандартів, навпаки, деякі позиції відверто погіршились навіть у порівнянні з періодом, коли діяла  злочинна влада.

З огляду на все це потрібно прийняти відповідальне рішення. Тобто всю владу, й ту, що грабувала народ та знищувала Україну до Майдану, й ту, що пропонувала «жити по-новому», але дуже гарно вписала себе у старі схеми, пора відправити на смітник історії.

Усі ці слова про «нові обличчя» у політиці, про оновлення влади залишилися словами. Окремі  виключення лише підтвердили наявність правила. Й це правило має дуже поганий запах. Пора порушувати такі правила, якщо ця «гра» схожа на шахрайство. 

Я, Костянтин Немічев, як керівник Харківського осередку ПП «Національний Корпус», готовий особисто боротися за нову Україну, за розвиток комфортної країни для людей та держави, надійно захищеної від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

Це не таємниця, що більшість наших громадян є беззахисними як у правовій, так й у соціально-економічній площини. Прикладів тому безліч. Кожного дня я стикаюся з проблемами наших громадян. Деякі проблеми взагалі не повинні були існувати, при умові, якщо держава у нас діє. Це й незаконні «наливайки», це продаж алкоголю біля шкіл та дитячих садків, це необґрунтовані тарифи та особливо те, в який спосіб зараз згідно з новим Законом про ЖКГ будуть стягувати борги за комунальні послуги.

Здається,  що народ сприймається владою як кормова база для купки негідників, які раз за разом проштовхують себе або своїх «шісток» до владних кабінетів. Пора цьому положити край, й ці вибори мусять стати шансом на оновлення України. 

«Національний Корпус» вже не словом, а справами довів, що він є політичною силою, яка стоїть на захисті простих людей та країни.  Але є безліч проблем, які неможливо вирішити без мандата на владу. Тому настав час рухатись у велику політику.

Так, звісно, вирішувати виборцям. І ми розуміємо, що для декого ми є занадто радикальними, але саме ми, не зволікаючи, приходимо на допомогу простим людям. Так буде завжди! Але для більш якісного і та більш надійного результату потрібні системні зміни. Для цього потрібно, щоб відповідальні та ідейні люди прийшли до влади.

Костянтин Немічев         

поділитися