Офіційний сайт Костянтина Немічева

«Нацкорпус» захистить харківських підприємців від свавілля олігарха Фельдмана

Пікет Нацкопуса та підприємців біля Управління нацполіції у Харкові

У Харкові триває справжня війна. Війна, у якій підприємці з ринку «Барабашово» відстоюють своє право на чесний заробіток та навіть життя. Їх супротивник – зло, що вже давно точить останню кров не лише з тіла Харківського регіону, а й з усієї України. Це – український олігархат. У даному випадку його представлено Олександром Фельдманом. Отримавши свій олігархічний статус за часів «президента» Януковича, він звик чхати на людей, на їх переконання, їх добробут, їх життя. Але цього разу політичний Іуда (через рік після перемоги Януковича на президентських виборах покинув БЮТ та «вихрестився» у регіонали) прорахувався. Його спроби підім’яти під себе «Барабашово» наразилися на опір підприємців. Вони не будуть грати за тіньовими правилами, поповнюючи брудним кешем переповнені кишені олігарха та його компанії АВЕК. Їх мета – прозорий та чесний бізнес.

акція протесту проти дій адміністрації АВЕКу

Це протистояння почалося не сьогодні. Але саме останнім часом набуло  найгострішої  форми. Підпали машин, погрози, залучення «тітушок» – методи олігарха відомі всім. Але останньою краплею став жорстокий та безчесний напад на лідера ініціативної групи підприємців ринку ТЦ “Барабашово» та активіста «Нацкорпусу»  Ігоря Блохіна, що стався 21 травня.


«Нацкорпус» ніколи не стояв осторонь проблем, що турбують простих харків’ян. Тому наша організація просто не могла не стати на бік «барабашовців». Ми маємо захистити малий та середній бізнес Харкова від свавілля олігарха ,  адже саме цей бізнес є запорукою добробуту будь-якої розвиненої країни! – каже Костянтин Немічев. –  Останніми днями ми активно привертаємо увагу до проблеми ТЦ «Барабашово» та до нападу на нашого активіста.


Акції протесту пройшли під стінами Головного управління МВС в Харківській області та поруч будівлі фельдманівського АВЕК. Правоохоронці повинні зрозуміти, що громадськість Харкова на чолі із «Національним Корпусом» не дозволить «злити» справу про побиття Ігоря Блохіна. А в АВЕК мають знати:  часи «бєспрєдєла» 90- х давно минули. Бандити та злодії більше не  почуватимуться  безкарно. Навіть сам факт подібних акцій протесту не надто радує Олександра Борисовича (Фельдмана). Але так само, як минули 90-ті, минули й часи Януковича, за якого Фельдман, будучи нардепом, підтримав «драконівські закони» проти громадських протестів.  Голова обласного осередку «Національного Корпусу» у Харківській області Костянтин Немічев особисто взяв під контроль розслідування щодо побиття Ігоря Блохіна.

пікет біля будівлі АВЕКу

Також, аби убезпечити активістів з «Барабашово», ринок патрулюватимуть представники партії  Андрія Білецького. «Нацкорпус»  – це сила. А сильний повинен захищати тих, хто цього потребує. «Національний Корпус» виступає за правове та юридичне вирішення проблем. Але будь-яка наступна спроба нападу на активістів наразиться на максимально жорстку і рішучу відповідь. «Що посієш, те й пожнеш»,  –  саме ці слова варто згадати прислужникам олігарха.

поділитися