Офіційний сайт Костянтина Немічева

Перша зміна дитячого табору «Слобожанин» стартувала

К. Немічев на відкритті табора "Слобожанін"

11 червня стартувала перша зміна у національно-патріотичному таборі «Слобожанин». Нагадаємо, що це стало можливо завдяки ініціативі та зусиллям голови Харківського осередку «Національного Корпусу» Костянтина Немічева та його команди.

Дітей та підлітків, які заїхали на першу зміну у табір «Слобожанин», чекають неймовірні пригоди. Треба сказати, що для них перебування у табору буде не просто відпочинком на природі. Всі «слобожанці» чекають зможуть відвідати різноманітні заняття, де вони набудуть корисних для життя навичок: від курсу першої домедичної допомоги та тренування із самозахисту до лекцій з історії України та рідного краю.

Костянтин Немічев був присутній на відкритті табору.

 – Турбота про дітей – це турбота про наше майбутнє,  – прокоментував він цю урочисту подію. – Звісно,  це дуже ординарна думка, про це говорить багато хто, але ми не тільки говоримо про турботу та виховання, ми ще діємо. Тому свідоцтво цей табір. Сподіваюсь, що всі діти, які зараз тут присутні, та діти наступних змін отримають незабутні враження від перебування у нашому таборі «Слобожанин». Я також сподіваюсь, що, окрім нових друзів та корисних навичок, діти отримають позитивний заряд на увесь наступний навчальний рік.

поділитися