Офіційний сайт Костянтина Немічева

Проекти Національного Корпусу

Національні дружини

Організація створена для забезпечення порядку на вулицях українських міст. Особовий склад організації – це колишні учасники бойових дій, патріотична молодь та небайдужі громадяни, що поділяють наше прагнення підвищити безпеку в державі.

Ветеранське братерство

Об’єднання «ВЕТЕРАНСЬКЕ БРАТЕРСТВО» створене ветеранами м. Харків, які пройшли роки війни на сході України. Ми закликаємо ветеранів, волонтерів та усіх тих, хто відстоював незалежність України, об’єднатися в єдину міцну силу, яка зможе побороти соціальну несправедливість, байдужість та некомпетентність державних органів стосовно проблем і потреб ветеранів, а також утвердити в суспільстві наші бойові принципи братерства і взаємодопомоги.

Білі янголи

Об’єднання жінок «Білі янголи» – некомерційна громадська організація, створена з метою навчити жінок захищати себе, свій дім, своїх близьких та розвивати волонтерську діяльність. Інструктори в цьому проекті – спецпризначенці МВС, бійці полку «Азов», кваліфіковані парамедики та військово-польові хірурги – учасники бойових дій, які брали участь у багатьох успішних військових операціях на сході нашої країни та є справжнім еталоном гідності, мужності та відваги.

Спортивний корпус

Спортивний Корпус – проект, направлений на фізичний розвиток. Це мережа безкоштовних спортивних залів, де можна займатися такими видами спорту як бокс, тайський бокс, ММА, ножовий бій тощо. Це місце, де окрім занять обраним видом спорту ви знайдете однодумців та друзів, навчитеся відповідальності та дисциплінованості.

Одна кров

Національним Корпусом було організовано проект «Одна Кров». Метою проекту є створення бази добровільних донорів, які готові вчасно прийти на допомогу постраждалим. Ми прагнемо сприяти розв’язанню проблем сучасної служби крові в Україні, які сьогодні, на жаль, вирішують волонтери та громадські організації

Юнацький Корпус

Юнацький Корпус – це національно-патріотична організація, що об’єднує в своїх лавах сильних, розумних і талановитих дітей Великої України.

Зв’язок поколінь

Проект «Зв’язок поколінь» створений для соціальної адаптації та втілення освітніх програм для людей літнього віку. Основними напрямками діяльності є спортивно-оздоровчі заходи, комп’ютерні курси, вечори відпочинку і найголовніше – соціальний патронат.

Перший Націоналістичний Хаб

Перший Націоналістичний Хаб – це молодіжний проект Азовського Руху, у якому поєднано три різні напрямки, об’єднані ідеєю побудови інтелектуально та фізично розвинутого суспільства:

  • лекторій;
  • спортивна зала, присвячена загиблому бійцю “АЗОВа” Володимиру Радіонову «Чемпіону»;
  • коворкінг.